Referencie

 

    V našom portfóliu máme vyše 350 klientov z rôznych odvetví a priemyselných sektorov. Od malých a stredných spoločností až po najväčšie medzinárodné korporácie.

 

 

Vybraní klienti z oblasti priemyslu a výroby

 
IKEA GROUP Slovensko

Na Slovensku pôsobí viacero spoločností IKEA GROUP. Sú to spoločnosti IKEA Bratislava s.r.o.,

IKEA Centres s.r.o., IKEA Components s.r.o. a IKEA Industrie s.r.o. ktorá sa rozdeľuje ešte na päť odštepných závodov. IKEA GROUP ma na Slovensku v Malackách, Bratislave, Trnave, Majcichove a v Liptovskom Mikuláši viac ako 3 300 zamestnancov. Okrem predajne v Bratislave, má na Slovensku päť výrobných závodov, ktoré sa zaoberajú výrobou nábytku. Spoločnosť TeamPrevent Santé zabezpečuje pracovnú zdravotnú službu pre väčšinu firiem IKEA GROUP (5 subjektov) od roku 2008. Od roku 2015 zabezpečujeme pracovnú zdravotnú službu pre celú IKEA GROUP, ktorá tvorí spolu osem subjektov.


Wertheim, s.r.o.


Spoločnosť Wertheim, s.r.o. Dunajská Streda sa zaoberá výrobou kovových trezorov, kovových skríň a kovových konštrukcií, ktoré sú potrebné na výrobu eskalátorov a výťahov. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2012. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1000 zamestnancov.

 


SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.


Spoločnosť SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o. Dunajská Streda sa zaoberá výrobou eskalátorov. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2011.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 300 zamestnancov.


Eltek s.r.o.


Spoločnosť Eltek s.r.o. Liptovský Hrádok sa zaoberá výrobou napájacích zdrojov, usmerňovačov, a riadiacich jednotiek. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2015.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.


Hammerbacher SK, a.s.


Spoločnosť Hammerbacher SK, a.s. Pukanec sa zaoberá výrobou napájacích nábytku.

Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2010.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 250 zamestnancov.


Holger Christiansen Production Slovakia s.r.o. a ROBERT BOSCH, s.r.o. (skupina BOSCH)


Spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o Bernolákovo sa zaoberá sa zoberá opravou a renováciou alternátorov. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2009. Spoločnosť zamestnáva viac ako 300 zamestnancov.


TI-Hanil Slovakia, s.r.o.


Spoločnosť TI-Hanil Slovakia, s.r.o. Čadca sa zaoberá sa výrobou komponentov v automobilovom priemysle. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2011.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 300 zamestnancov.


Rettenmeier tatra Timber, s.r.o.


Spoločnosť Rettenmeier tatra Timber, s.r.o. Liptovský Hrádok sa zaoberá sa drevospracujúcim priemyslom. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2008.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 250 zamestnancov.


Metal design Slovakia, a.s.


Spoločnosť Metal design Slovakia, a.s. Trnava sa zaoberá sa výrobou kovového nábytku. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2007.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 250 zamestnancov.


Unomedical s.r.o.


Spoločnosť Unomedical s.r.o. Michalovce, sa špecializuje na vývoj a výrobu jednorázových medicínskych pomôcok. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2007. Spoločnosť zamestnáva viac ako 750 zamestnancov.


JASPLASTIK-SK spol. s.r.o.


Spoločnosť JASPLASTIK-SK spol. s.r.o. Galanta je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výrobkov pre elektrotechnický a automobilový priemysel. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2009. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1600 zamestnancov.


de Miclén a.s., člen skupiny GSK


Spoločnosť de Miclén a.s. patrí do koncernu GSK, ktorý sa radí medzi najväčšie nadnárodné farmaceutické koncerny orientované na výskum a vývoj. Pracovnú zdravotnú službu pre nich zabezpečujeme od roku 2017. Spoločnosť de Miclén a.s. zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.