Referencie

 

    V našom portfóliu máme vyše 350 klientov z rôznych odvetví a priemyselných sektorov. Od malých a stredných spoločností až po najväčšie medzinárodné korporácie.

 

 

Vybraní klienti z oblasti služieb

 

Atos IT Solutions and Services s.r.o.


Pre spoločnosť Atos IT Solutions and Services s.r.o. zabezpečujeme služby PZS a nadštandardné preventívne lekárske prehliadky od roku 2015.

 

Atos SE (Societas Europaea) je lídrom v digitálnych službách, ktorý dosiahol pro forma ročný výnos vo výške 12 miliárd eur a ktorý zamestnáva 100-tisíc ľudí v 72 krajinách.

 

Deutsche Telekom Shared Services s.r.o.


Pre spoločnosť Deutsche Telekom Shared Services s.r.o. zabezpečujeme služby PZS od roku 2015.

 

Deutsche Telekom Shared Services s.r.o. je zodpovedná za spracovávanie vybraných procesov najmä z oblasti účtovníctva a nákupu pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom.

 

OBI Slovakia s.r.o. (predtým bauMax)

 

Pre spoločnosť OBI Slovakia s.r.o. (predtým bauMax)  zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú

službu od roku 2008. Od roku 2017 pre nich zabezpečujeme aj Bezpečnostono-technickú službu. Služby zabezpečujeme na území celej Slovenskej republiky pre všetkých zamestnancov na 13 prevádzkach. Spoločnosť zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.


DHL Logistics (Slovakia), spol. s.r.o.


Pre spoločnosť  DHL Logistics (Slovakia), spol. s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú

službu od roku 2009. Služby zabezpečujeme na území celej Slovenskej republiky pre všetkých zamestnancov v 11 – tich prevádzkach. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1500 zamestnancov.


METRO Cash and Carry SR s.r.o.


Pre spoločnosť  METRO Cash and Carry SR s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú

službu od roku 2008. Služby zabezpečujeme na území celej Slovenskej republiky pre všetkých zamestnancov v 5 lokalitách. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1250 zamestnancov.

 

Tatry Mountain Resorts, a.s.

Spoločnosť Tatry Mountain Resorts, a.s. sa zaoberá prevádzkovaním hotelov a lyžiarskych

stredísk.  Pre spoločnosť  Tatry Mountain Resorts, a.s. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú

službu od roku 2009. Spoločnosť má 126 prevádzok a viac ako 800 zamestnancov.


Transpetrol, a.s.


Pre spoločnosť  Transpetrol, a.s. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2007.

Služby zabezpečujeme na území celej Slovenskej republiky pre všetkých zamestnancov

v šiestich prevádzkach. Spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov.


Möbelix SK, s.r.o.


Pre spoločnosť  Möbelix SK, s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2010.

Služby zabezpečujeme na území celej Slovenskej republiky pre všetkých zamestnancov v 6 prevádzkach. Spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov.

 


TESCO STORES SR, a.s.


Pre spoločnosť  TESCO STORES SR, a.s. zabezpečujeme  služby celoročnej zdravotnej starostlivosti. Spoločnosť zamestnáva viac ako 9000 zamestnancov.

 


Merkury Market Slovakia s.r.o.


Pre spoločnosť  Merkury Market Slovakia s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2017. Spoločnosť Merkury Market patrí k najdynamickejšie expandujúcim obchodno-predajným firmám stavebného odvetvia a zamestnáva viac ako 1500 zamestnancov v 20 prevádzkach. 

 


O2 Slovakia s.r.o.


Pre spoločnosť O2 Slovakia s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2016. Spoločnosť O2 Slovakia s.r.o. poskytuje služby mobilného operátora a zamestnáva viac ako 615 zamestnancov v 19 prevádzkach po celom Slovensku. 

 


Orange Business Services Slovakia s.r.o.


Pre spoločnosť Orange Business Services Slovakia s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2012. Spoločnosť Orange Business Services Slovakia s.r.o. poskytuje služby v oblasti globálnych komunikačných riešení a zamestnáva viac ako 400 zamestnancov. 

 


synlab slovakia s.r.o.


Pre spoločnosť synlab slovakia s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2017. Spoločnosť synlab slovakia patrí do skupiny synlab group, ktorá je lídrom na trhu Európskych laboratórií a na Slovensku zamestnáva viac ako 250 zamestnancov v 8 prevádzkach. 

 


SIKO KÚPEĽNE a.s.


Pre spoločnosť SIKO KÚPEĽNE a.s.. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2010. Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE je v súčasnosti najväčšou špecializovanou sieťou predajní na vybavenie kúpeľní a na Slovensku zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v 13 prevádzkach. 

 

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.


Pre spoločnosť DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2018. Spoločnosť DEICHMANN je vedúcou firmou v predaji obuvi na Nemeckom aj Európskom trhu a na Slovensku zamestnáva viac ako 500 zamestnancov vo viac ako 70 prevádzkach po celom Slovensku. 

 

ATALIAN SK s.r.o.


Pre spoločnosť ATALIAN SK s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2009. Spoločnosť ATALIAN SK s.r.o. sa zaoberá komplexnou správou nehnuteľností, údržbou zelene, upratovacími službami, technickou správou, strážnou službou a recepčnými službami pričom na Slovensku zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov v prevádzkach po celom Slovensku. 

 


Sodexo s.r.o.


Pre spoločnosť Sodexo s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2011. Spoločnosť Sodexo prevádzkuje stravovacie zariadenia pričom zamestnáva viac ako 350 zamestnancov vo viac ako 35 prevádzkach na Slovensku. 

 


IKEA Bratislava s.r.o


Pre spoločnosť IKEA Bratislava s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2015. Spoločnosť IKEA Bratislava s.r.o. prevádzkuje obchodný dom IKEA v Bratislave a zamestnáva viac ako 450 zamestnancov. 

 


Hewlett Packard Enterprise Slovakia, s.r.o.


Pre spoločnosť Hewlett Packard Enterprise Slovakia, s.r.o. zabezpečujeme služby v oblasti BOZP od roku 2010. Spoločnosť Hewlett Packard sa zaoberá poskytovaním individálnych IT riešení pre firemných zákazníkov a na Slovensku zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov. 

 

Datart Megastore a Hej.sk - spoločnosť ELEKTROSPED, a.s.


Pre spoločnosť ELEKTROSPED, a.s.. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2009. Spoločnosť ELEKTROSPED, a.s. sa zaoberá predajom elektroniky, pričom na Slovensku zamestnáva viac ako 300 zamestnancov v 24 prevádzkach po celom Slovensku. 

 

Fast plus s.r.o. - Planeo Elektro


Pre spoločnosť Fast plus s.r.o. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2008. Spoločnosť Fast plus s.r.o. sa zaoberá predajom elektroniky, pričom na Slovensku zamestnáva viac ako 600 zamestnancov v 54 prevádzkach po celom Slovensku. 

 

AmRest Holdings SE - Starbucks, Pizza Hut, Burger King


Pre spoločnosť AmRest. zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu od roku 2016. Spoločnosť AmRest je najväčším nezávislým prevádzkovateľom reštaurácií v strednej a východnej Európe s rastúcou medzinárodnou prítomnosťou.