Benefity pre zamestnancov

Preventívne programy pre dospelých

Základným cieľom preventívnych programov pre dospelých je včasná diagnostika začínajúceho ochorenia, ktorá môže zachrániť život alebo výrazne prispieť k zlepšeniu kvality života. Komplexné prehliadky Vám ukážu dokonalý obraz o Vašom zdraví. Je to diagnosticko-preventívna onkologicko-kardiovaskulárna prehliadka s fakultatívnymi vyšetreniami.

Vyšetrenie znamienok digitálnym dermatoskopom

Na vyšetrenie využívame optické zariadenie s vysokou rozlišovacou a zväčšovacou schopnosťou, až 50 - násobnou. Na základe digitálnej analýzy stanoví mnoho špecifík pigmentovej škvrny, ktoré ešte nie sú voľným okom postrehnuteľné. Po zložitej, ale veľmi rýchlej počítačovej analýze sa vyhodnotí miera bezpečnosti pigmentového ložiska.

Deň zdravia

Ponúkame vám produkt, ktorý je zameraný priamo na zamestnancov. Náš kvalifikovaný tím zabezpečí program plný zážitkov, informácií, zaujímavostí a inšpirácie. Klient má možnosť zostaviť si vlastnú štruktúru Dňa zdravia pozostávajúcu zo základného rozsahu a doplnkových služieb. Deň zdravia je v trvaní do 7 hodín a v rámci Dňa zdravia pre vás vieme zabezpečiť prednášky, individuálne zdravotné merania, zdravé raňajky, fyzioterapeutov, psychológov, vyšetrenie znamienok, školenie prvej pomoci interaktívnou formou a iné. Po absolvovaní Dňa zdravia budú vaši zamestnanci motivovaní, zlepšia si zdravotnú kondíciu a motivuje ich to k lepším výkonom.

Fyzioterapeut na pracovisku

Stav našej chrbtice ovplyvňuje mnoho faktorov. Pri nesprávnej polohe sedenia v kancelárii, v aute, pri nesprávnom držaní tela pri fyzickej námahe, pri jednostrannej záťaži, môžeme očakávať nielen bolesť, ale hlavne opotrebovanie chrbtových štruktúr. Dokonca to môže dospieť k trvalým zmenám na chrbtici. Naším cieľom je naučiť Vašich zamestnancov získať správne pohybové návyky. Návšteva fyzioterapeuta na pracovisku môže pozostávať z prednášky, konzultácií, cvičenia či masáží. Vďaka individuálnemu vedeniu fyzioterapeutov zregenerujete stuhnuté svalstvo, zlepšíte držanie tela a dosiahnete tak zlepšenie svojej kondície.

Konzultácie so psychológom

"Telo a myseľ sú dokonale prepojené. Ak zamestnanec trpí psychicky, trpí aj fyzicky, avšak trpí tým aj jeho najbližšie okolie. Jeho priatelia, rodina či kolegovia sú priamo ovplyvnení tým ako sa správa alebo či je schopný vykonávať aktivity ako obvykle alebo nie". Pomáha rozhovor s odborníkom, meditácia, relaxácia, rozhovor s blízkou osobou. Objednajte si u nás telefonické poradenstvo pre zamestnancov v dohodnuté časové rozmedzie a dni v týždni. Riešiť sa môžu problémy partnerské, rodinné, pracovné, fóbie, úzkosť alebo psychosomatické problémy. 

Vitamínové balíčky

Pre úspešnú prevenciu sezónnych ochorení ako je chrípka a nádcha, je dôležité posilniť imunitný systém. Preto sme pre vás pripravili ponuku kvalitných a cenovo výhodných vitamínových balíčkov.  Nezabúdajme na to, že prevencia je lacnejšia ako liečba a vitamínový balíček sa môže stať pre vašich zamestnancov zároveň aj zaujímavým darčekom. Obdarujte svojich zamestnancov. Myslite na zdravie seba a svojich zamestnancov.