Predaj zdravotníckeho tovaru

Cardiovit AT-1 G2 alebo Cardiovit FT-1

EKG

Ľahké (1.94 kg) a prenosné 12 zvodové EKG s 5" farebným 3 kanálovým displejom, doplnený špičkovými technickými parametrami ako napr: 5" farebný dotykový displej, vzorkovacia frekvencia EKG signálu 32kHz, šírka pásma EKG 250Hz, tlač 3 kanálov v reálnom čase na termocitlivý papier. Má najnovší merací a interpretačný program. Je veľmi kvalitný a bezporuchový.

Automatický externý defibrilátor - ME PAD

AED

ME PAD auto je určený na široké použitie v zdravotníckom aj nezdravotníckom zariadení, na školách či vo firmách. Krok po kroku vedie osobu poskytujúcu prvú pomoc celým procesom. Je vybavený hlasovou nápoveďou a grafikou v českom jazyku s jasnými inštrukciami tak, aby umožnil použitie komukoľvek vrátane osôb s minimálnymi znalosťami poskytovania prvej pomoci.

Audiometer SIBELSOUND 400

Audiometer

Tento Audiometer je určený pre rýchle a jednoduché audiometrických vyšetrenie sluchu a skríningových testov. Celý systém je kontrolovaný pomocou Digital Signal Processor (DSP) pre spoľahlivé, rýchle a jednoduché audiometrické skúmania hraníc sluchu a skríningových testov, ako je napríklad nadprahový tónový test. Audiometer bol vyvinutý známymi špecialistami v oblasti v súlade so štandardnými kritériami národných inštitúcií ako UNE a medzinárodných inštitúcií ako IEC, ISO, atď. Priama tlač na USB tlačiareň.

Sibelmed audioMETRICKá komora S40A

Audiokomora

Komora je vhodná pre všetky audiometre na trhu. Rozmery audiokomory sú 90x90x210 cm. Vďaka použitiu moderných materiálov majú tieto tiché komory prijateľnú hmotnosť (cca 265 kg), vysokú izolačnú funkciu a pekný a moderný vzhľad. Vonkajší povrch je vyrobený z umývateľných panelov. V komore je LED osvetlenie. Celý proces od návrhu, cez výrobu, až po predajné služby, je v súlade s normami kvality ISO 9001, Európskou direktívou pre medicínske prístroje 93/42/CEE a štandardy IEC60601-1, ANSI S31, ISO 8253-1.

Predaj lekárničiek a náplní

Pre svojich klientov v zmluvnom vzťahu na PZS alebo BOZP a OPP ponúkame lekárničky a náplne do lekárničiek za zvýhodnené ceny pri minimálnom odbere 10 kusov.